Shiatsu je jako čištění toku řeky od usedlin a velkých kamenů, aby mohla volně proudit v celé své síle..

Shiatsu přináší zážitek hluboké relaxace, ale také důkladné fyzické protažení a uvolnění celého těla. Shiatsu masáž je vhodné si dopřát jako prevenci, pro zvýšení imunity, v obdobích stresu, ale také léčebně při bolestech pohybového aparátu, chronických obtížích různého druhu (trávící, nervové, opakující se bolesti hlavy, stavy vyhoření, nespavost, nervové obtíže. Svým přesahem do oblastí psychiky může být shiatsu průvodcem v náročných životních obdobích).

Shiatsu je masáž/terapie celého těla přes oblečení na podložce na zemi. Terapeut využívá tlaku prstů a dlaní pro uvolnění kloubů a svalových a vazivových blokád. Pracuje s energií v energetických drahách a bodech (dle tradiční čínské medicíny), které ovlivňují pohybový aparát, vnitřní orgány a psychickou a duševní stránku.

  • Terapie je cílena dle vstupního cca 10 min dlouhého rozhovoru.
  • Masáž probíhá přes oblečení, někdy je ošetřovaný i přikryt dekou, na měkké podložce na zemi.  Ležíte na boku, břiše či zádech.
  • Při shiatsu ošetřujeme záda, trup zepředu, končetiny, krk a hlavu jemnou masáží a protahováním.
  • Praktik shiatsu ošetřuje nejčastěji v kleče, používá tlak dlaní, prstů (shiatsu znamená v překladu tlak prsty) i předloktí, aby uvolnil blokády a zatuhliny v těle, rozproudil energii a doplnil místa bez energie.
  • Při masáži využívám i doplňkové techniky (práce s ladičkami,ošetření teplem-moxou/tygrováním, s krystaly, baňkami, léčivými aromaesencemi).

Po ošetření shiatsu

Zen Shiatsu, které provádím je jemnou technikou. Jeho působení můžeme pociťovat i v následujících 3 dnech po ošetření různými změnami (je dobré hodně pít – aby se podpořil účinek detoxikace těla, který shiatsu nastartuje, bezprostředně po masáži není dobrá velká námaha). Vnímejte více potřeby svého těla. Pro udržení změny, nebo způsobení větších změn  je dobré na shiatsu přijít opakovaně (po cca 3-4 týdnech nebo dle potřeby).

Blíže o principech shiatsu a tradiční čínské medicíny se dočtete zde.

Délka ošetřeníe: 90min,

Místo a cena ošetření zde.

Objednejte se: Gábina Jägerová 777734899

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat